Individualios konsultacijos, namų terapija, Irma Skruibienė

irma skruibienė.

apie mane.

konsultacijos.

Esu psichologė, baigiau klinikinės psichologijos magistro studijas Vilniaus universitete. Psichologijos žinias ir praktiką gilinu C. G. Jung analitinės psichoterapijos studijų programoje Praktinės psichologijos studijų centre.

 

Esu Lietuvos psichologų sąjungos narė, sertifikuota Europos psichologė. Savo konsultacinį darbą reguliariai supervizuoju pas patyrusį jungiškosios krypties analitiką.

 

Magistro darbą apsigyniau traumų psichologijos tema: „Politines represijas patyrusiųjų potrauminis augimas“. Su politinėmis represijomis susijusi ir mano šeimos istorija. Daug kartų girdėti pasakojimai apie senelių tremtį į Sibirą, ten sutiktus šiltus žmones, padėjusius įsikurti, apie Lietuvoje prarastus namus, kurių taip ir nepavyko pilnai susigrąžinti, paskatino gilintis į psichologinį savų namų patyrimą, kur jie bebūtų. Esu tinklaraščio „Namų terapija kūrėja ir knygos „Namų psichologijabendraautorė.

Irma Skruibienė, psichologo konsultacijos, namų terapija, namų psichologija
 Individualios konsultacijos, namų terapija, Irma Skruibienė

Į mane žmonės kreipiasi įvairiais klausimais. Turiu patirties darbe su LGBT* žmonėmis, taip pat su asmenimis, kurie kreipėsi dėl sunkumų santykiuose, nepasitikėjimo savimi, sunkumų suprasti ir išreikšti jausmus, patirtos prievartos. Esu dirbusi su žmonėmis, atsidūrusiais krizinėse situacijose, išgyvenančiais artimo žmogaus netektį, išsiskyrimą, turinčiais minčių apie savižudybę.

 

Studijuoju C. G. Jungo analitinę psichologiją, kurioje svarbi reikšmė skiriama ne tik individualiai asmens patirčiai, bet ir šeimos istorijos, kultūros bei visos žmonijos patirties įtakai kiekvieno žmogaus gyvenime. C. G. Jungo psichologija suteikia galimybę resursų ieškoti ne tik artimiausioje aplinkoje, bet ir visame žmonijos pavelde, kuris atsiskleidžia per sapnus, pasakas, mitus bei simbolius.

 

Konsultuoju suaugusius. Vienos konsultacijos trukmė - 50 min., kaina  40-50 Eur. 

seminarai ir užsiėmimai.

Knyga "Namų psichologija" Irma Skruibienė

Vedu seminarus ir individualius bei poroms skirtus užsiėmimus apie savų namų kūrimą.

Daugiau informacijos: www.namuterapija.lt